התנדבות
התנדבות

דרושים מתנדבים לתפקידים שונים

 
ברוכים הבאים לארגון פעמונים!
 
 
ארגון פעמונים הינו ארגון המושתת על התנדבות. מעל ל 2000 מתנדבים מכל רחבי הארץ משמשים כמלווי משפחות, יועצים מקצועיים, רכזים, מרצים ותומכים. כולם פועלים מתוך אמונה ואהבה, באחריות ובמרץ לטובת שיפור מצבם הכלכלי של משפחות בישראל, בדרכן לאחריות ולעצמאות כלכלית.
 
 
כמתנדב, תוכל להשקיע מזמנך בכמה תחומי התנדבות בארגון:
 
מלווה משפחה - ליווי והדרכה כלכלית של משפחה.
מתנדב מלווה שתי משפחות במקביל. תהליך הליווי אורך כשמונה חודשים, והינו שונה באופיו ממשפחה למשפחה. לפרטים נוספים על ליווי משפחה לחץ כאן
 
 
 
ראש צוות - ראש הצוות הוא מלווה מנוסה שמקבל אחריות על ניהול צוות של 10 מלווי משפחות, תוך חניכה, תמיכה, ייעוץ מקצועי וליווי שוטף.
לפרטים נוספים על התנדבות כראש צוות לחץ כאן
 
 
 
על מנת לשמש כמלווה משפחה וכראש צוות, על המתנדב לעבור הכשרה ייעודית מקצועית במסגרת פעמונים. הכשרה זו כוללת תכנים משפטיים, כלכליים, רגשיים ומידע רב על תהליך הליווי וההדרכה הכלכלית.
 
 
 
 
התנדבות באגף פהמו"ן- הרצאות וסדנאות
  
בשנת 2007 הקים ארגון פעמונים את פהמו"ן – פעילות הדרכה מונעת בנהיול כלכלת המשפחה. פהמו"ן מתמחה בהעברת הרצאות וסדנאות בנושא ניהול כלכלי נכון של משק הבית. פעילויות ההדרכה מועברות לקהל הרחב ע"י מרצים מומחים המוכשרים למטרה זו דרך פעמונים.
ההרצאות ניתנות ע"פ הזמנה לגופים שונים: בתי ספר, קהילות, מקומות עבודה, מועדוני קשישים וכו'.
 
במסגרת פהמו"ן נחוצים לנו מתנדבים בתחומים הבאים:
 
 
    מרצה - במקביל למערך הליווי הפרטני למשפחות, אנו מפעילים מערך של הרצאות וסדנאות לקהל הרחב בנושא ניהול כלכלת משק הבית.הדרכות אלו מועברות לאוכלוסיות מגוונות: בני נוער, חיילים ובני/בנות שירות לאומי, זוגות צעירים, משפחות, עולים חדשים, פנסיונרים קשישים ועוד.
 
 
על מנת לשמש כמרצה על המתנדב לעבור הכשרה ייעודית מקצועית במסגרת פעמונים. הכשרה זו כוללת תכנים משפטיים, כלכליים, רגשיים ומידע רב על תהליך הליווי וההדרכה הכלכלית ותכני ידע בנושא הרצאות וסדנאות.
 
 
לפרטים נוספים על התנדבות כמרצה לחץ כאן
 
 
   איש משוב הרצאות – לפרטים נוספים  על תפקיד זה לחץ כאן
 
 
 
התנדבות במטה הארגון שותפות וסיוע בפעילות שיווקית, גיוס משאבים ויחסי ציבור, עזרה לוגיסטית, מזכירות ועוד.
 
 
בתקופה זו אנו מחפשים:
 
 
    סיוע אדמיניסטרטיבי - לפרטים נוספים לחץ כאן